Tanrı'nın Yaşadığı Yer

Tanrı'nın Yaşadığı Yer

10,20 TL
% 31  indirimli
Liste Fiyatı: 14,81 TL
SATIŞ YOK (TÜKENMİŞ)
Yazar: Dr. Melvin Morse, Paul Perry
Çevirmen: Ceren Günger
Yayıncı: ERKO YAYINCILIK
Yayın tarihi: 19-09-2006
Orjinal Adı: Where God Lives
ISBN: 9944338133
Baskı Sayısı: 1. Baskı
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 224
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
+
-
"Ölüme yakınlık" ve diğer spiritüel deneyimlerin bedenin, zihnin ve ruhun acılarını tedavi edebileceğine dair kanıt var mı? Spiritüel üstatların aydınlanma diye isimlendirdiği bir "evrensel güç kaynağı" ile iletişim kurmanın basit yolları mevcut mu? İnanmayanların dikkate almadığı ölümden sonra hayat fikri için bilimsel kanıtlar var mı?
Beyinlerimizde Tanrı ve evrenle iletişim kuran bir noktanın varlığına dair bilimsel kanıt mevcut mu?

"Tanrı’nın Yaşadığı Yer"de, Tanrı Noktası’nı yalnızca mistik deneyimler yoluyla değil, dua ve meditasyon gibi bireysel yoğunlaşma biçimleriyle de uyandırmanın yolları açıklanıyor. Aynı zamanda beden-dışı deneyimler, melek ve hayaletler, reenkarnasyon gibi merak uyandıran konularda yapılan araştırmalar, 20 yıldan uzun bir süredir çocuk ve yetişkinlerde ölüme yakın deneyimler üzerine çalışan Morse’un tıbbi kariyerinden kaynak bulan anlayışıyla harmanlanan bilimsel verilerle birlikte somut bir gerçekliğe kavuşuyor.

Evrensel bir hafıza bankasıyla iletişim kurmanın sırlarını anlatarak insanın bedenin dışındaki kimliğiyle tanışmasını sağlamayı amaçlayan "Tanrı’nın Yaşadığı Yer", bilimsel deliller ve ilginç vakalardan yaptığı örneklemelerle ilham verici bir kitap.
 loading