Kendini Tanıma Rehberi

İç Sayfalara Gözat

Kendini Tanıma Rehberi

24,65 TL
% 30  indirimli
Liste Fiyatı: 35,00 TL
SATIŞ VAR (Geçici Olarak Temin Edilemiyor)
Yazar: Jose Stevens, Simon Warwick-Smith
Çevirmen: Seyhan Ayanbaşı
Yayıncı: AKAŞA YAYINLARI
Yayın tarihi: 16-08-2016
ISBN: 9756793695
Baskı Sayısı: 3
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 344
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
Boyut: 13 x 19.5 cm
+
-
Bu kitap son derece önemli ve aydınlatıcı bir bilgi siste-mini kapsamaktadır. O, insanı anlatmakta, varoluşumuzun içeriği-ni çarpıcı bir biçimde gözler önüne sermektedir. Bir anlamda, ken-dimizi ve diğer insanları keşfetmek için son derece gerekli ve ya-rarlı bir harita sunmaktadır.
Özünüz ve kişiliğiniz arasındaki fark nedir? Ruhen kaç ya-şındasınız? Hangi ruhsal düzeyde bulunuyorsunuz? Hangi örtüle-ri kullanıyorsunuz? Rahip, hizmetkâr, sanatçı, bilge, kral, savaş-çı, âlim arketipsel rollerinden hangisini oynuyorsunuz? Bu ha-yatta hangi hedefe sahipsiniz? Hedefinize ulaşmak için hangi dav-ranış biçimini kullanıyor, hayata karşı hangi tutumu takınıyorsu-nuz? Ruhsal yolculuğunuzu daha meydan okuyucu ve ilginç kıl-mak için hangi olumsuz özelliği seçtiniz? Hareket, duygu ya da akıl merkezinden hangisini kullanıyorsunuz? Bu hayatta hangi beden tipini seçtiniz? Tüm bu özelliklerin -olumlu ya da olumsuz- hangi kutbunda iş görüyorsunuz? Bu soruların yanıtlarını kapsam-lı bir biçimde bu kitapta bulabilir, böylece kendinizi ve diğer in-sanları çok daha iyi anlayıp hoş görebilirsiniz.
Kökeni çok eskilere dayanan bu bilgiler, bugün herkesin an-layabileceği çağdaş bir anlatım ve yaklaşımla sunulmaktadır. Ay-rıca konuyla ilgili -ünlü kişileri, ülkeleri ve tarihi olayları içeren- çeşitli örnekler de verilmektedir.
Bu öğreti, daha olgun bir ruh-çağına doğru küresel bir geçi-şe ve insanlığın son derece gerekli bilinç değişimine yardımcı ola-bilmek amacıyla verilmiştir. Bazı öğretiler insanlığı ileri götürür, bu da onlardan biridir.
 loading