Kampüse Giden Yol Üniversite Niçin Okunur, Nasıl Kazanılır?

İç Sayfalara Gözat

Kampüse Giden Yol Üniversite Niçin Okunur, Nasıl Kazanılır?

6,60 TL
% 29  indirimli
Liste Fiyatı: 9,26 TL
SATIŞ VAR (Geçici Olarak Temin Edilemiyor)
Yazar: Tuncer Çetinkaya
Yayıncı: ZAMAN KİTAP
Yayın tarihi: 16-05-2003
ISBN: 9758578340
Baskı Sayısı: 2
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 163
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
Boyut: 13.5 x 21 cm
+
-
Milyonlarca öğrencinin üniversiteye girmek için çaba gösterdiği bir ortamda, bu kitabı okuma şansını yakalayanlar, aynı kulvarda yarışan diğer adaylara göre muhakkak ki, daha avantajlı olacaklar.
Kampüse Giden Yol, üniversiteyi kazanmanın püf noktaları denilebliecek pratik bilgilerin yanı sıra, bu yolda kilometre taşı özelliğine sahip uygulamaları da ortaya koyuyor.
Kitap, hayatın içinden, yaşanmış gerçek başarı öyküleri ile öğrencileri motive ederken, 'Üniversite niçin okunur, nasıl kazanılır?' sorusuna kesin cevaplar veriyor.

Türkiye'de üniversiteyi kazandığı halde, mezuniyet sonrası işsiz kalan binlerce genç var. Bu kitap, lise çağındaki gençlere çizdiği üniversite perspektifi ile gelecekte Türkiye ve dünyada 'diplomalı işsiz' olmamanın yöntemini gösteriyor.

Kampüse Giden Yol, sadece üniversite kapılarındaki öğrencileri değil, aileleri ve öğretmenleri de ilgilendiriyor. Üniversiteyi kazanmak, çok sayıda etkene bağlı. Kitap, bu etkenleri açıklayarak, öğrenciye, ailelere ve öğretmenlere rehberlik ediyor...
 loading