Acı Öpücük - Grant Bölgesi

İç Sayfalara Gözat

Acı Öpücük - Grant Bölgesi

12,83 TL
% 29  indirimli
Liste Fiyatı: 18,00 TL
SATIŞ VAR (Geçici Olarak Temin Edilemiyor)
Yazar: Karin Slaughter
Çevirmen: Lale Aykent Tunçman
Yayıncı: ARTEMİS YAYINLARI
Yayın tarihi: 26-09-2003
ISBN: 9758733206
Baskı Sayısı: 3
Dil: TÜRKÇE
Sayfa Sayısı: 414
Cilt Tipi: Karton Kapak
Kağıt Cinsi: 3. Hm. Kağıt
Boyut: 13.5 x 19.5 cm
+
-
Heartsdale kasabasının buz pateni pistinde cumartesi gecesi randevuları bir gelenektir. Bu randevuların birinde on üç yaşında bir kız bir delikanlıyı vurmaya kalkışınca polis şefi Jeffrey Tolliver ile kasabanın çocuk doktoru ve adli tabibi Sara Linton kendilerini korkunç bir trajedinin tam ortasında bulurlar.

İlk başta dehşet verici ama basit bir olay gibi görünse de, soruşturma ilerledikçe madalyonun öbür yüzünün hiç de öyle olmadığı görülür. Kurbana yapılan otopsi sonucunda uzun süreli cinsel taciz ve geleneksel kadın sünnetinin delilleri bulunur. Sara ve polis şefi Jeffrey Tolliver her dönemeçte hüsrana uğrarlar.

Kurbanın arkadaşları konuşmama konusunda dayanışma içindedirler. Aileler polise sırtını döner. Daha sonra genç bir kız daha kaçırılınca, buz pateni pistinde yaşanan ilk olayın çok daha dehşet verici bir suçla bağlantısı olduğu ortaya çıkar. Yakın geçmişte ikiz kardeşinin ölümüyle sarsılan dedektif Lena Adams, bütün soruların yanıtlarını barındırabilecek bir adamla yakınlaşmaya başlamıştır. Lena, Sara ve Jeffrey çocukların ölümcül gizlerini ortaya çıkaramazlarsa, bu korkunç felaket devam edecektir...Körbakış’tan sonra Acı Öpücük’le de Grant Bölgesi serisi devam ediyor.
 loading