Hakkımızda

Kitapbulut sadece internetten satış yapan bir kitapevi değil, aynı zamanda kültür hayatımızla ilgili konularda herkese açık bir bilgi ve buluşma merkezi olabilmek arzusundadır.

Kitapbulut 'ta satın alma mecburiyeti olmadan arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, internet mağazamızı tanıyabilir, istediğiniz eserleri alışveriş listenize ekleyip satın almadan orada tutabilir ve dilediğinizde bu eserleri satın alabilirsiniz.

Kitapbulut niçin kuruldu?

Kitapbulut ,okuyucu aradığı kitapları oturduğu yerden rahatça bulabilsin diye kuruldu. Kitapbulut hepimizin bildiği bir sözü ele aldı: “Vakit nakittir.” Okuyucu aradığını bulsun; aradığını zamanında bulsun; aradığını zamanında ve en uygun ekonomik şartlarda bulsun diye kuruldu. Kitapbulut , okuyucu kitap-kültür dünyasında olan biteni takip edebilsin diye kuruldu. Kitapbulut , okuyucu okuduklarını paylaşabilsin ve kitaplar hakkındaki sohbetini yapabilsin diye kuruldu.

Kitapbulut kim kurdu?

Kitapbulut 1985’ten beri Babıali'de kitapevi, yayınevi, dağıtımcılık, matbaacılık ve bilişim alanında faaliyet gösteren Repar Tasarım Matbaa ve Reklamcılık Ticaret Ltd. Şti. tarafından kuruldu. Kitapbulut, okuyucu- yayıncı-dağıtıcı problemini bilen, bu problemi yaşayan; teknolojiyi problemleri çözmek ve ihtiyaclara cevap vermek için izleyen iddianın adı olarak ortaya çıktı.